Webdesign Vláďa Ajgl

Kromě svých jiných aktivit též tvořím webové stránky.
Potřebujete vytvořit webovou prezentaci a sami se na ni necítíte? Sháníte někoho, kdo vytvoří funkčí prezentaci esteticky na úrovni? Záleží Vám na rychlosti, přesnosti splnění Vašich požadavků a dodržení smluvených termínů?
Napište mi mail - vlada@ajgl.cz - a já Vám učiním nabídku.

Nakonec - podívejte se, na čem jsem již pracoval.

Komerční zakázky:

Tomáš Gřivna - advokátní kancelář
Webová vizitka advokátní kanceláře. Jednoduchý systém pro úpravy obsahuj umožňuje zákazníkovi měnit text stránky, aniž by se musel starat o celkový design.
Vzhled je přizpůsoben účelu stránek a potenciálním čtenářům, kteří se rekrutují především ze stávajících klientů kanceláře, kteří potřebují rychle najít kontaktní informace nebo údaje podobného charakteru. Nejsou tudíž zvědaví na grafické kejkle.
Tomáš Gřivna - pro studenty
Stránky jsou regulérním informačním systémem, který svému uživateli umožňuje plnohodnotnou komunikaci se svými čtenáři prostřednictvím personalizovaného systému rozvrhu předmětů, novinek, odkazů a často kladených otázek. Samozřejmostí je RSS kanál.
Design je úmyslně střídmý, minimalistický. Záměrně působí fádně a nevýrazně, aby nechal vyniknout informační hodnotě stránek, protože informace jsou to, co je na této stránce podstatné a hodnotné.
GHP - advokátní kancelář, v.o.s.
Klasická jednoduchá firemní prezentace. Součástí stránek je i novinkový systém, který umožňuje zadavateli přidávat, editovat a mazat krátké aktuální zprávy o své činnosti.
Design je na přání zákazníka konzervativní a decentní v chladně modré barvě.
Autoškola Pavel Dietl
Netypická zakázka, ve které jsem popustil uzdu kreativitě, zejména co se pozadí týče.

Následující stránky jsem dělal pro sebe nebo pro mé známé:

Svatební stránky
S vlastní svatbou jsem si udělal radost a vyrobil stránky s fotogalerií přesně podle svého gusta. Součástí je vzkazník pro gratulace a novinkový systém, aby návštěvníkům neunikla žádná nová galerie. Návštěvníci mohou si mohou také zvolit zasílání novinek mailem.
Stránky o Mononukleóze
Za zjevem jednoduchých stránek stojí propracovaný obslužný systém, který drží stránky v pořádku a ladu, především co se poradny týče. Díky němu je radost odpovídat na všetečné dotazy návštěvníků stránek. Efektivita a snadnost obsluhy, to jsou hlavní hesla systému.
Disharmonická kombinace barev má za cíl budit v návštěvníkovi mrazivé pocity a koresponduje s nepříjemnými emocemi plynoucími z nemoci, o které stránky pojednávají. Uklidňující protiklad tvoří zaoblené rohy. Střídmost v grafických prvcích podporuje informační hodnotu stránek.